Meisinger

Каталоги:

Компанія Hager & Meisinger (Хагер і Майзінгер) розташована в м. Нойс (Neuss) у Північній Рейн-Вестфалії і виступає на міжнародному стоматологічному та медичному ринку під девізом, що декларує справжню якість – «Зроблено в Німеччині».

З самого заснування (1888 р.) компанія MEISINGER виробила і поставила більше двох мільярдів високоякісних, що добре зарекомендували себе на світовому ринку інструментів, що обертаються (бори, фрези, поліри, абразиви, хірургічні інструменти) для терапевтів, ортопедів, хірургів, зубних техніків і ю. Однією з рис, яка відрізняє компанію MEISINGER від конкурентів, є готовність постійно перевіряти межі своїх можливостей та прагнення модернізації продукції, що дуже цінується клієнтами компанії. Гасло компанії Meisinger, з яким вона вже понад 125 років існує на ринку, звучить так: «Коли традиція відповідає інновації». Співробітники компанії постійно працюють над удосконаленням продукції та результат говорить сам за себе. Компанія "MEISINGER" заявляє: "Працюючи нашими інструментами, Ви будете в захваті"!

Сьогодні MEISINGER один зі світових лідерів серед розробників і виробників високотехнологічних інструментів, що обертаються, різного призначення. Щорічно компанія виготовляє понад 45 мільйонів інструментів; 600 торгових партнерів у понад 100 країнах представляють інтереси Hager & Meisinger по всьому світу.

Асортимент MEISINGER складає близько 12.000 найменувань: сталеві, твердосплавні, алмазні бори, фрези, диски та фініри, керамічні та еластичні шліфувальні інструменти, спеціальні інструменти для ендодонтії, ортодонтії, щелепно-лицевої ювелірного виробництва.

Вхід
Запит нового паролю
Увійти через...
Реєстрація