Schuler Dental

                                                                                                                                                                                                                                                                                    Каталог:

Корпоративний розвиток

В 1956 майстер-стоматолог Якоб Шулер заснував свою зуботехнічну лабораторію в Ульмі (Південна Німеччина) і незабаром після цього почав втілювати в життя свої ідеї з розробки продукції. Після серії випробувань у власних лобораторіях були виготовлені нові вироби, щоб зробити їх доступними і для інших зубних техніків. Засновник підприємства Якоб Шулер своїми винаходами та патентами сприяв раціоналізації стоматологічних технік та прискоренню їх розвитку.

Величезне економічне піднесення відбулося в результаті будівництва виробництва стоматологічних пристроїв, восків та матеріалів для компанії SCHULER-DENTAL. В результаті було створено ефективну дистриб'юторську мережу. Будівництво нової будівлі в Ульмі створило простір для всіх секторів компанії: стоматологічної лабораторії, відділу продажу та виробництва, включаючи розробку продукції.

У 1980 році компанія SCHULER-DENTAL придбала підприємство з виробництва електричних установок та стоматологічних приладів з головним офісом у Вісбадені і через шість років продала його під назвою EMODENT GmbH & Co. KG і переїхала до компанії SCHULER-DENTAL до Ульми. Там були виготовлені стоматологічні прилади для компанії SCHULER-DENTAL. У зв'язку з черговим розширенням було придбано нову будівлю для виробничих та складських приміщень.

З 1993 року окремий експортний підрозділ займається східноєвропейськими країнами, в яких SCHULER-DENTAL є не лише лідером ринку у стоматологічній галузі, а й синонімом компетентності та довіри.

У 2010 році компанія SCHULER-DENTAL переїхала в нову будівлю в промисловій зоні Ульма, яка особливо підходить та налаштована на оптимізацію виробничих процесів. Там можна об'єднати секції, які раніше були розкидані кількома будинками в одному місці. Завдяки цьому стали можливими короткі маршрути та оптимальні робочі процеси, що виявилося не тільки економічно вигідним, а й гідно оцінили співробітники, які в основному складаються зі співробітників, які працюють на довгостроковій основі.

З 2001 року SCHULER-DENTAL успішно управляється у 2-му поколінні Клаусом Шулером.

Філософія

Обслуговування клієнтів зазвичай користується найбільшою увагою, причому завжди робиться наголос на чесну угоду. Компанія SCHULER-DENTAL застосовує суворі стандарти до всіх матеріалів і сировини, які вона використовує, постійно пристосовуючись до найновішого технічного рівня. Таким чином, виробництво воску SCHULER-DENTAL утвердилося завдяки новим витворам, подальшим розробкам, постійному контролю якості та найсучаснішим методам виробництва та досягло значного розквіту в стоматологічній галузі. На додаток до великого асортименту стоматологічних восків для різних областей застосування, а також асортименту матеріалів, ми пропонуємо різноманітну програму лабораторного обладнання та інструментів, які досі не тільки виробляються власними силами, а й винаходяться та розширюються. Гнучкість щодо особливих вимог клієнтів, які привносяться до нас у зв'язку з географічним розташуванням та культурними особливостями, гарантує адаптацію нашої продукції на дедалі більш глобалізованому ринку. Стійке виробництво та заходи мають у компанії SCHULER-DENTAL першорядне значення.

Вхід
Запит нового паролю
Увійти через...
Реєстрація